Sākums » Raksti » Raksti

Tu neticēsi, kā Itālijā izturas pret prostitūtām… Drošība pirmajā vietā!

Milānas pilsēta piedzīvo neredzētu prostitūtu pieplūdumu, sakarā ar 2015 EXPO World Fair, kam pateicoties pilsētā papildus ir uzradušies 15 000 seksa darboņu. Ceļā no Milānas uz Kremonu jau ir acīmredzami, ka ielas meitu pieplūdums ir palielinājies.

Tā rezultātā sāk rasties drošības problēmas uz ceļiem, jo strādnieku kļūst pārāk daudz un apstājušās mašīnas var radīt ļoti bīstamas situācijas pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Pilsētas mērs ir izteicies: “Seksa piedāvātāji ir jāuztver tā pat kā cilvēki, kuri strādā ceļu uzturēšanā un remontdarbos. Viņiem ir jābūt redzamiem. Tas nozīmē, ka ir jāievieš noteikums, ka uz ceļa strādājošiem obligāti ir jānēsā gaismu atstarojošie apģērbi.”

Tās prostitūtas, kuras tiks noķertas bez gaismu atstarojoša apģērba atkārtoti- tiks arestētas.

Tomēr, pilsētas galva nemudina uz šīs profesijas apgūšanu un uzsver, ka ir iespējami citi veidi, kā nopelnīt sev iztiku. Viņi cīnās ar prostitūciju, bet tajā pašā laikā neaizmirst, ka tie ir cilvēki un rūpējas par viņu drošību.

Pirms 4 gadiem bija izsludināts likums, kas ļauj uzlikt sodu prostitūtu klientiem, kas varēja sasniegt summu 500 eiro apmērā.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://i100.independent.co.uk
Kategorija: Raksti