Sākums » Raksti » Raksti

Tu neticēsi, ko bija spiesta Makdonaldā publiski izdarīt māmiņa; uzņēmuma vadība tagad ir atvainojusies.

Keitija Bārkere kopā ar savu māti un dēlu pusdienoja McDonald’s restorānā Londonā. Viņas dēls Mičels ir trīs gadus vecs un cieš no ārkārtīgi retas iedzimtas kaites – viņam ir lieka hromosoma. Šobrīd viņš ir vienīgais bērns Lielbritānijā, kurš ir piedzimis ar šo slimību, un tās dēļ Bārkeres dēls nevar parunāt.

Ģimene baudīja maltīti, kad Bārkere ievēroja, ka viņas dēlam ir jānomaina autiņbiksītes, jo viņš cieš no pastāvīgas urīna nesaturēšanas. Viņa domāja, ka, ja jau viņas dēls izmanto īpašu ratiņkrēslu, viņa drīkst autiņbiksīšu nomaiņai izmantot invalīdu tualeti ātrās ēdināšanas restorāna pirmajā stāvā.

Tomēr, kad viņa devās uz tualeti, viņa ievēroja, ka uz tās durvīm atstāta zīmīte, kas informēja apmeklētājus, ka nedarbojas tualetes slēdzene.

Bārkere atzina, ka tas nebūtu traucēklis, sakot: „Mēs vienkārši varējām pieturēt durvis, lai neviens neienāk.”

„Mēs pajautājām darbiniecei, vai mēs, par spīti slēdzenei, kas nedarbojās, varam izmantot tualeti, un viņa atbildēja, ka nevaram. Viņa izturējās ļoti rupji.”

 

Bārkere centās uzvest dēlu uz augšstāvā esošo sieviešu tualeti, bet, ņemot vēra, ka viņš knapi var pastaigāt un ir ļoti nestabils, došanās turp bija ļoti grūta, lai neteiktu neko vairāk. Kad viņi iegāja sieviešu tualetē, Bārkere atklāja, ka tur nemaz nav vietas, lai nomainītu viņas dēla autiņbiksītes.

Tā vietā viņa ar dēlu nonāca lejā uz restorāna pirmo stāvu un Bārkere visu tur esošo cilvēku acu priekšā nomainīja savam dēlam autiņbiksītes.

Viņa pastāstīja: „Es viņam nomainīju autiņbiksītes tajā pašā vietā, kur mēs sēdējām un ēdām.”

„Citi apmeklētāji mums veltīja pretīguma pilnus skatienus, un es viņus par to nevainoju…Es nevarēju atstāt viņu ar slapjiem autiņiem.”

Bārkere papildināja, „Es šo atgadījumu uzskatu par nepieņemamu un degradējošu savam dēlam.”

Kopš šī incidenta McDonald’s pārstāvji informējuši, ka šis pārdzīvojums radies sliktas komunikācijas dēļ.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://www.womansday.com
Kategorija: Raksti