Sākums » Raksti » Raksti

Uzzini, cik bieži sievietes iet dušā! Rezultāti Tevi pārsteigs!

Anglijā tika veikts pētījums par sieviešu higiēnas paradumiem. Tika aptaujātas 2021 sieviete, vecumā no 18-50 gadiem. Izrādījās, ka 4 no 5 sievietēm nemazgājas dušā katru dienu, bet katra trešā sieviete atzina, ka bieži iztiek bez dušas 3 dienas pēc kārtas. Pētījums arī atklāja, ka katra 8 sieviete bieži netīra zobus pirms gulēt iešanas. Savukārt, divas trešdaļas sieviešu atzina, ka nenoņem kosmētiku pirms miega.

No rītiem pamostoties, tikai 21% no aptaujātajām sievietēm velta laiku dušai vai ieiešanai vannā. 63% no sievietēm nenoņem kosmētiku, ejot gulēt, pēc nakts ballītes, bet 35% no tām sievietēm aizbildinās ar laika trūkumu. Viņas satraucas par agro celšanos no rīta, tāpēc viņas netērē dārgo miega laiku, lai noņemtu kosmētiku.

Pārsteidzošs ir rezultāts par dāmām, kurām nav nekas neierasts iztikt bez dušas un pat sejas notīrīšanas ar mitrajām salvetēm aptuveni 3 dienas. Lai gan sievietes Lielbritānijā apzinās ādas kopšanas būtiskumu, lielākā daļa tomēr to neievēro un nepievērš tam būtisku nozīmi. Visas dāmas apzinās, ka miega trūkums un ūdens nepietiekamība ķermenī, kaitē ādai, bet lietas labā neko nedara, jo aizbildinās ar rīta vai vakara nogurumu.

Uz abiem dzimumiem attiecas rūpes par sejas un ķermeņa ādu. Ir nepieciešamas maksimums 10 minūtes dienā, lai notīrītu savu seju un uzklātu uz tās mitrinošo krēmu. Šīs 10 minūtes ir svarīgākas, nekā tev var šķist, jo tās ievērojami palēnina novecošanas pazīmes tavā sejā.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://telegraph.co.uk
Kategorija: Raksti