Sieviete vidēji gadā "apēd" 2,5 tūbiņas lūpukrāsas. Arī viņas pastāvīgajam partnerim tiek sava porcija - skūpstoties viņš gadā patērē 0,7 tūbiņas. "/> Uzzini, cik lūpu krāsas gadā apēd sieviete! Un viņas partneris?
Sākums » Raksti » Raksti

Uzzini, cik lūpu krāsas gadā apēd sieviete! Un viņas partneris?
Foto -  - www.stylewithglamour.com
Sieviete vidēji gadā "apēd" 2,5 tūbiņas lūpukrāsas. Arī viņas pastāvīgajam partnerim tiek sava porcija - skūpstoties viņš gadā patērē 0,7 tūbiņas. 

Un daži citi faktiņi par skaistumu, kurus tu, iespējams, nezināji!

* XX gadsimta sākumā atzinīgi tika vērtēts vienīgi dabiskais skaistums. Jebkuru uzkrāsojušos sievieti uzskatīja vismaz par vieglprātīgu, tāpēc kosmetoloģijas kā nozares praktiski nebija - iegādājami bija tikai krēmi, kuri kā rūpnieciskās ražošanas produkts pirmo reizi parādījās 1894. gadā. Izplatīties kosmētika sāka tikai 20. gados, un galvenais nopelns šājā ziņā bija kinematogrāfam, kas publikas apziņā ieviesa jaunus ideālus.

* Pirmo pulverveida šampūnu izlaida firma Schwazkopf 1903. gadā, bet pirmo šķidro šampūnu - 1933. gadā. Savukārt pirmo ķīmisko ilgviļņu sastāvu piedāvāja Wella, un tas notika 1927. gadā.

* Iedegums nāca modē tikai pagājušā gadsimta 20. gados. Pirms tam garus gadsimtus modē bija "aristokrātiskais bālums".

* Vēl 1900. gadā frizētavas bija domātas vienīgi un tikai vīriešiem. Sievietēm nogriezt bizes atļāva tikai aizvadītā gadsimta 20. gados.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti