Sākums » Raksti » Raksti

​Uzzini, kāpēc Renārs Zeltiņš tā pārņemts ar Grīziņkalna vārniņām!
Publicitātes foto

Līdz ar ielu un jauniešu kustības Ghetto Games 8.sezonas sākumu 13.maijā, Grīziņkalnā sākas vēl nebijusi akcija "Grīziņš - Vārnu ielas republika"

Visu labo, ko redzam pasaulē, mēs atvedam mājās uz Grīziņkalnu. Renārs Zeltiņš, ceļojot pa iedvesmojošo Japānu, novēroja, ka cilvēki tempļos pulcē labas domas, kuru vēstnesis ir Japānas mitoloģiskais dzīvnieks lapsa (kitsune). 
Grīziņkalns ir mūsu templis, mūsu Vārnu ielas republika, tāpēc šo skaisto tradīciju vēlamies iedzīvināt arī te, par savu vēstnesi simboliski izvēloties vārnu. 
Ghetto Games visas vasaras garumā savos pasākumos aicina no biedrības “Rūpju bērns”( cena ir 2 €), iegādāties viņu pašu veidotās vārniņas,   rakstīt uz tām savus novēlējumus, lūgšanas, cerības, vēlēšanās, labās domas un iekarināt Grīziņkalna skeitparka sētā. Vārniņas netraucēti mājos un nesīs savu vēstījumu pasaulei no Rīgas. 
Ghetto Games savu jauno sezonu uzsāk 13. maijā ar īpašu atklāšanas programmu (sākums plkst. 18:00), kuras laikā aicinās cilvēkus iesaistīties akcijā "Grīziņš - Vārnu ielas republika", lai vairotu mīlestību, draudzību un līdzcietību pasaulē.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti