Sākums » Raksti » Raksti

Vannošanās miesai un garam. Burvīgas receptes un padomi
Arhīva foto
Vannošanās palīdz uzturēt ne tikai ķermeņa, bet arī enerģētiskā lauka tīrību.
Lai attīrītu ķermeni no pielipušās negatīvās enerģijas, no stresa, vakarā ieteicama vanna ar parasto rupjo vārāmo sāli. Vannas ūdenī var izšķīdināt no 0,5 līdz pat diviem trim kilogramiem sāls. Mazgājoties šādā vannā (bez ziepēm), ķermenis nomierinās, atjaunojas spēks, uzlabojas miegs. Sāls vanna labi der arī apaukstēšanās un vīrusu slimību gadījumos. Pēc sāls vannas obligāti jānoskalojas zem dušas.
 Senos laikos, kad pirmo reizi mazgāja bērniņu, vannā tika ielikta sudraba monēta, jo cilvēki ticēja, ka tad bērnam būs materiāli nodrošināta dzīve un laba veselība.
Vai atceraties tautasdziesmu – “Pienu ēdu, pienu dzēru, pienā muti nomazgāju”? Savukārt pasakās nereti minēts, ka princeses mēdza mazgāties piena vannās. Patiesībā tas nav nekāds pārspīlējums, bet lieliska skaistuma atjaunošanas iespēja: vannas ūdenim pielej litru piena, iemaisa glāzi medus un 2 ēdamkarotes mandeļu eļļas. Šādu vannu vajadzētu sagatavot reizi mēnesī. Āda kļūst samtaini maiga, izzūd pūtītes. Ja nomoka reimatiskas sāpes, vannai pielej 1-3 litrus kazas piena.
Katrai vannai savs laiks

Rīta vannas dod skaistumu un prieka sajūtu visai dienai. Labas ir ceturtdienas rīta vannas, kurām pieliets salvijas novārījums.

Spēku dod vannas pilnmēness laikā, kad spēcīgi darbojas domformas. Jādomā tikai labas domas – tās piepildās.

Vannojoties pirmdienā, tiek nodrošināti labi un interesanti sapņi.

Vanna otrdienā pastiprina kaislību.

Vanna trešdienā uzlabo atmiņu, labāk rit domu pavediens.

Ceturtdienas vakarā vannojoties, labāk sāk risināties finansiālais stāvoklis, raisās domas, kā pareizāk veikt savu darbu (tikai neiedomājieties, ka, tikai vannojoties, būs finansiāli panākumi).

Vanna piektdienā dāvā mīlestību.

Vannošanās sestdienā un svētdienā sniedz atpūtu gan ķermenim, gan garam. Pazūd viss nedēļas laikā uzkrātais smagums un stress.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti