Sākums » Raksti » Raksti

Varonīgi! Neskatoties uz diviem šāvieniem vēderā, sieviete izraida laupītāju no mājas un pasargā sevi un savu mazuli!
No pirmā acu uzmetiena, varbūt, Semanta Bunse (Semantha Bunce) neizskatās kā apmācīta kaujas mediķe, taču šī, 21 gadu vecā bērnu māte, ir īsta kaujiniece. Daži laupītāji jau ir iemācījušies, ka nekad nevar spriest par grāmatu pēc tās vāka.
Tā bija ikdienišķa diena, kurā Semanta vienkārši baroja savu zīdaini, kad pēkšņi viņas mājās Šarlotē, Ziemeļkarolīnā ielauzās bruņoti laupītāji. Izdzirdot to, Semanta nolika guļus savu mazuli un devās aizsargāties pret laupītājiem.  Ārpus guļamistabas durvīm viņa sastapa laupītājus, kuri uzreiz atklāja uguni.  Sieviete centās izdzīt laupītājus no mājas, spiežot tos lejā pa kāpnēm, taču tajā brīdī, viņa tika sašauta. Laupītāji trāpīja Semantai divas lodes vēderā, taču neskatoties uz to, apmācītā sieviete spēja saglabāt mieru un turpināt savu uzdevumu – aizstāvēt sevi un pasargāt savu zīdaini. Par laimi, Semantai izdevās izdzīt ļaundarus no mājas un sagaidīt mediķus, kuri apstrādāja sašautās brūces.
Pēc apšaudes, sabiedrība nepalika vienaldzīga par šo gadījumu. Viņas vīrs norādīja, ka pateicoties viņas apmācībai, mentālajam stāvoklim un bezbailībai, Semantai esot izdevies ne tikai izdzīvot, bet arī izdzīt ļaundarus no mājas.
Šobrīd Semantai ir jāpārcieš vēl viena operācija, pirms viņa būs pilnībā atguvusies pēc šī negadījuma. Lai palīdzētu atbalstīt šo varoni un viņas ģimeni, tika izveidota “crowdfunding”, jeb pūļa finansējuma kampaņa, kura ir atrodama šeit: www.gofundme.com.
Kā aizdomās turamais šajā incidentā tiek minēts 23 gadus vecais Reko Latūrs Davkins Juniors (Reco Latur Dawkins Jr). Šī nav viņa pirmā apsūdzība. Viņš tiek apsūdzēts par slepkavības mēģinājumu un ielaušanos. Atlīdzība atradējam ir noteikta 1 miljons dolāri.
Davkins jau iepriekš ir ticis sodīts par ielaušanos. Tāpat viņš ir ticis turēts aizdomās vēl trīs reizes, taču toreiz visas apsūdzības tika noraidītas. 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti