Foto - nydailynews.com Pasaules boksa leģenda Rojs Džonss Juniors alkst pēc Krievijas pilsonības — un viņa ietekmīgais fans Vladimirs Putins apgalvo, ka "ar prieku" to piešķirs, vēsta ārvalstu plašsaziņas līdzekļi."/> ​VIDEO: Pasaules boksa čempions Rojs Džonss Juniors izlūdzas Putinam Krievijas pilsonību
Sākums » Raksti » Raksti

​VIDEO: Pasaules boksa čempions Rojs Džonss Juniors izlūdzas Putinam Krievijas pilsonību
Pasaules boksa leģenda Rojs Džonss Juniors alkst pēc Krievijas pilsonības — un viņa ietekmīgais fans Vladimirs Putins apgalvo, ka "ar prieku" to piešķirs, vēsta ārvalstu plašsaziņas līdzekļi.

Šobrīd 46 gadus vecais pasaules čempions pussmagajā svarā kopā ar Krievijas līderi malkoja tēju un uzēda odziņas nesenas vizītes laikā Krimā.
 
Neikdienišķie sarunu biedri apsprieda Džonsa nesen uzsākto dziedātāja, mūziķa un aktieru karjeru.
 
"Es gribētu lūgt, ka varbūt varu tiktu pie (Krievijas) pases, lai darījumu braucienos varētu braukāt turp un atpakaļ," amerikāņu sportists lūdza Putinam. "Jo, šķiet, visiem šejieniešiem patīk Rojs Džonss Juniors, un man arī patīk šejienes ļaudis."
Putins, kuram ir melnā josta karatē un kurš nodarbojas ar džudo kopš 11 gadu vecuma, atbildēja, ka ar prieku izpalīdzēs.
"Jūsu vārds ir ļoti labi pazīstams sporta un boksa līdzjutēju vidū Krievijā," Putins dūdoja. "Ja plānojat ievērojamu daļu laika pavadīt, strādājot Krievijā, mēs ar prieku izpildīsim jūsu lūgumu pēc Krievijas pases un Krievijas pilsonības."
 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti