VIDEO: Vecis ar beisbola nūju iznīcina savu jauno "mersi". Uzzini, kāpēc!"/> ​VIDEO: Vecis ar beisbola nūju iznīcina savu jauno "mersi". Uzzini, kāpēc!
Sākums » Raksti » Raksti

​VIDEO: Vecis ar beisbola nūju iznīcina savu jauno "mersi". Uzzini, kāpēc!

Kāds Dienvidkorejas iedzīvotājs izvēlējies visnotaļ radikālu formu, kā izrādīt nepatiku pret, viņaprāt, atbaidošo "Mercedes-Benz" klientu centra darbu Seulā - vīrietis tūlīt pēc jauna "Mercedes-Benz S63" iegādes par 150 tūkstošiem ASV dolāru turpat salona priekšā to arī sadauzīja.

Šādu dusmu uzliesmojumu luksusa auto izpelnījās, pāris reižu noslāpostot. Bet, kad pircējies vērsies pie dīleriem, tie nav varējuši izdomāt neko labāku, kā nomainīt izpūtēja sistēmu.

Korejieša pacietības mērs bija pilns, kad "mersis" tomēr kārtējo reizi noslāpa atkal, braucot ar ātrumu 40 km/h. Vadītājam ar grūtībām izdevies droši apstāties, bet mašīnā bijusi arī viņa sieva grūtniece un dēls.

Dīleris bija solījis: ja mašīna atkal noslāps, viņš auto apmainīs. Kad vīrietis atgriezies salonā, solījumu devušais menedžeris bija kaut kur izkūpējis, bet pārējie viņu uzklausīt atteicās.
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti