Sākums » Raksti » Raksti

Viņa atļāva savam draugam sabučot mazuli. Pēc pāris dienām ar viņu notika visšausmīgākais, kas var notikt ar māti..
Pavadot kādu laiku ar savu veco paziņu, jaunā māmiņa bija ļoti apmierināta, kā viņas mazulis spēlējas ar viņas draugu. Savstarpējo spēļu laikā, vecā paziņa nevarēja sevi atturēt un nesabučot mazuli. Viņš turpināja bučot kamēr mazulis priecājās..
Pēc vairākām dienām, pēc tās tikšanās, Emija Stintona, mazuļa māte, pamanīja uz mazuļa kaut kādus izsitumus. Viņa domāja, ka mazulis ir saslimis ar vējbakām un aizveda uz slimnīcu. Bet par nelaimi slimnīcā izrādījās ka mazulis ir saslimis ar ko citu ko nav iespējams ārstēt..
Bet viss tikai tāpēc, ka viņa atļāva paziņai bučot savu mazuli.
Emija domāja, ka ja Oliveram dāvātu daudz mīlestības un uzmanības, tad viņš izaugs liels un stiprs.
Bet viss apgriezās ar kājām gaisā, pēc tā kad viņas Olivers saslima ar šo slimību, kura viņu vajās līdz pat mūža beigām.
Pēc tā kad Emija uzzināja par traģiskajām ziņām no daktera, viņa devās paziņot šo situāciju “Uz masu informācijas dienestu”. Viņa sev priekšā nolika mērķi aizsargāt citus mazuļis un viņu vecākus.
Izsitumi uz Olivera ķermeņa sāka progresēt un veidot sāpīgas rētas. Tad Emija uzreiz vērsās pie pediatra un viņi jau bija veikuši diagnozi, izrādījās, ka tās ir herpes.
Dzirdot šos jaunumus, Emija atcerējās, ka vienam no viņas pazīstamajiem bija šada slimība. Likās, ka tikai neliela buča, bet viņi izbojāja visu mazuļa dzīvi.
Ja Emija nebūtu atvedusi mazuli uz slimnīcu, kad pamanīja izsitumus, tad mazulis varētu beigt dzīvi.
Uz doto brīdi mazulis necieš no herpes lēkmēm, bet viņas var parādīties un var nelikt mieru visu viņa atlikušo dzīvi.
Jaunā māmiņa publicēja sava mazuļa fotogrāfiju ar uzrakstu:
Lūk, kas var notikt ar jūsa mazuli, ja jūs esat inficēti ar kādu vīrusu.. Tagad Oliveram nākas dzīvot ar šo visu viņa dzīvi. Domājiet, pirms bučojiet mazuli uz lūpām.
Pēc tā, ka Emija uzrakstīja šo sociālajos saitos, tas izplatījās ļoti lielā ātrumā. Daudzi cilvēki padalījās ar šo.
Parādījās simtiem komentāru:
“Akdievs, nabaga mazulis. Es esmu pārliecināta ka atradīsies kaut kas, kas viņam palīdzēs”
“Tagad pieagušie, lai domā pirms bučo mazuli”
“Dievs, svētī Oliveru. Mēs visi turam pirkstus par viņu”
Pēc visa šī, Emija, zinādama, kas inficēja viņas mazuli, mūsuprāt, vajadzēja sodīt par to, bet viņa labāk vienkārši padalījās ar šo situāciju. Tagad jūs visi zināt, pēc tā ka izlasījāt šo rakstu, jums jābūt daudz uzmanīgākiem, pirms bučojat svešus vai savus mazuļus.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti