Sākums » Raksti » Raksti

Viņa iztērējusi 19000 dolārus, lai izskatītos kā žurnāla vāka meitene. Kā viņa izskatās 15 gadus vēlāk!
Tā tik ir transformācija!
Iepazīstaties - Kristīne Butel!
Cilvēka dvēsele ir kaut kas tāds, kas liek mums censties vairāk! Mēs nekad neesam apmierināti ar to, kā mēs izskatāmies vai kādi mēs patiesībā esam. Šis stāsts pilnībā apstiprina manu viedokli!
 
Tā ir Christine Butel. Viņu patstāvīgi mānija, mainīt savu izskatu ļoti agrā vecumā - 15 gados. Un pēc tā cik viņa aizrāvās ar to, tu vienkārši paliksi mēms!
Viss sākās Ibicā!
Kā pusaudze, viņa devās atvaļinājumā uz Ibiza: tur viens mākslinieks gleznoja savas karikatūras! Makslinieka karikatūra tik ļoti iepatikās 15 gadus vecajai meitenei, ka viņa iemīlējās ar savu portretu gandrīz no pirmā acu skatiena! Šī iemesla dēļ viņa nolēma mainīt savu izskatu, lai līdzinātos karikatūrai!
Pirmā operācija.
Viņas pirmais solis bija palielināt krūtis, mainot tos no 36DD līdz 34FF, 17 gadu vecumā. Operācija viņai izmaksāja 5000 dollāru.
Viņa bija ļoti apmierināta ar rezultātu! Runājot no pieredzes, viņa teica: "Es atceros, cik laimīga es pamostos slimnīcā pēc pirmās operācijas. Man patika tik daudz kā palielināju krūtis! - Un es kļuvu jau tuvāk līdzīga karikatūrai ".
Nākošā operācija – krūšu palielināšana.
Divus gadus vēlāk, viņa atkal ķērās pie operācijas, viņa šoreiz izmaksāja vairāk nekā 5500 $, padarot krūtis no 34FF uz 36GG izmēru. Viņa arī izgāja regulāru kursu zobu balināšanai.
Paskatieties, kā tas izskatās tagad, tērē apmēram 19,000 dollāru un pārciešot visas šīs operācijas!
 
 
Šādi viņa izskatas šobrīd!
Šī ir bilde pēc 15 gadiem, pēc brauciena uz Ibicu, kura pilnībā izmainīja dzīvi!
Šeit ir saraksts ar daudzām operācijām, kas padarīja šo meiteni šādu: piecas operācijas krūtīm, injekcija lūpu palielināšanai, periodiska uzaču tetovēšana, lūpu tetovēšana, sirds formas tetovējumi uz krūšu galiem, botoksa injekcijas, skropstu pieaudzēšana,zobu taisnošana, kā arī zobu balināšana.

Ja jums patika šis stāsts, neaizmirstiet dalīties ar šo stāstu draugiem!

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti