Sākums » Raksti » Raksti

Viņam bieži jautā: “Kāpēc Tu paliki kopā ar to briesmoni?”

Tu staigā un meklē savu “ideālo” partneri, kurš ir bezgala skaists. Kas notiek, kad tu, šķietami, tādu atrodi? Tu staigātu apkārt ar augsti paceltu galvu, tu būtu iespējams mazliet iedomīgāks, jo tu būtu saņēmis no dzīves to, ko tu esi vēlējies, bet citiem tā nav paveicies.

Tomēr, kas notiktu, ja tavs “perfektais” partneris iekļūtu negadījumā, viņam rastos trauma, ne tikai trauma, bet plaši fiziski bojājumi? Tā notika ar šo pāri.

Turia Pitt ir 27 gadus veca sieviete, kura cieta ugunsgrēkā, kad piedalījās skrējienā. Viņa ir pārcietusi vairāk kā 200 operācijas. Divas trešdaļas no viņas ķermeņa guva smagus apdegumus, bet viņas puisis, Maikls Hoskins, nekad viņu nepameta. Tieši pretēji, kad pirms 4 gadiem viņa atradās slimnīcā, viņš iegādājās saderināšanās gredzenu, lai vēlāk viņu bildinātu.

 

Turia piedalījās ultramaratonā Austrālijā, 2011. gadā, kad viņa iekļuva ugunsgrēkā un guva 80% ķermeņa apdegumus. Viņai nācās amputēt 4 pirkstus no kreisās rokas un īkšķi no labās. Turia tiesājās ar skrējiena organizatoriem, kad 2014. gadā beidzot tika panākta ārpus tiesas vienošanās.

 

Skrējiena organizatori tika skarbi kritizēti par viņu nolaidību un nekompetenci. Bet Turia ir laimīga saņēmusi bildinājumu: “Pateicīga, ka manā dzīvē ir šis lieliskais vīrietis! Tu mani padari labāku un es nevaru vien sagaidīt, kad sāksies mūsu laimīgā kopdzīve!”


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://mirror.co.uk
Kategorija: Raksti