Sākums » Raksti » Raksti

Viņi caur internetu mīlēja viens otru 2 gadus, bet viņu satikšanās dzīvē bija pilnīga traģēdija

Iedomājies, kā būtu, ja tu caur internetu būtu mīlošās attiecībās ar kādu patīkamu cilvēku veselus 2 gadus, tad beidzot viņu satiktu un atklātu, ka viņš galīgi nav tas, kādu biji iedomājies. Ko tu darītu? Censtos piekājīgi viņu “atšūt”? Restorānā dotos uz labierīcībām un izlēktu pa logu?

Šai meitenei gadījās tāda situācija, bet viņa izvēlējās skarbāku taktiku: iešķaidīt satiktā cilvēka galvaskausu ar metāla nūju, lai viņš līdz galam saprastu situāciju.

24 gadus vecā Heilija Foksa no ASV Oregonas štata pirms 2 gadiem internetā iepazinās ar 26 gadus veco Semjuelu Kempbelu, kuru beidzot satika tad, kad viņš pārvācās uz viņas apkārtni, lai būtu tuvāk meitenei.

Saskaņā ar policijas ziņojumu, Heilija aizveda Semjuelu pie galda savas mājas ārpusē, kur viņi apsēdās un dzēra vīnu. Jaunā sieviete lūgusi puisim aizvērt acis, un pēc tam, kad viņš to izdarīja, Heilija 3 reizes iesita Semjuelam pa galvu ar metāla beisbola nūju. Semjuels cieta no iedragāta galvaskausa un, visticamāk, arī no lauztas sirds pēc tam, kad Heilija policijai atzina, ka izdarījusi šo noziegumu tāpēc, ka vairs nevēlējās būt Semjuela draudzene pēc tam, kad bija ar viņu satikusies.

Acīmredzot meitenei neienāca prātā, ka varbūt būtu pieticis ar vienkāršu frāzi “es nevēlos būt ar tevi kopā”.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://sickchirpse.com
Kategorija: Raksti