Sākums » Raksti » Raksti

Viņš 6 dienas bez ēdiena pavadīja apmaldījies tuksnesī. Pārsteidzoši, no kā viņš pārtika!

Atsaucoties uz policijas teikto, viņš pazuda ceturtdien – pēc tam, kad devies medībās sausajā, smilšainajā tuksnesī, un viņam mugurā bijis tikai T-krekls, īsās bikses un iešļūcenes.

Pēc plaša mēroga meklēšanas, gan uz zemes, gan ar helikopteru,  policijas virsnieki ar pēddziņu palīdzību viņu atrada. Fogerdijs bija cietis no dehidratācijas un bija nedaudz apjucis.

 “Viņš pēdējo pāris dienu laikā spēja izdzīvot tikai tāpēc, ka bija apgūlies zem koka un ēdis melnās skudras. Līdz tādam izdzīvošanas līmenim viņš bija nonācis,” stāsta policija.

 

Rietumaustrālijas policija publicēja fotogrāfijas, kurās redzams, kā netīrais un ar rugājiem noaugušais Fogerdijs guļ zemē un runā ar saviem glābējiem, pirms tika aizvests ar helikopteru.

Mednieks tika atrasts 15 km attālumā no vietas, kur viņš pazuda – apvidū, kas ir aptuveni 170 km attālumā no tuvākās pilsētas.

Policija stāsta, ka pirmā palīdzība tikusi sniegta uz zemes, un, ņemot vērā, ka viņš jau sēž un runā, viss izskatoties labi.

Izdzīvošanas eksperti uzsver, ka skudras un citi kukaiņi ir iespējamie barības vielu avoti, bet tik un tā tas ir neparasti, ka Fogerdijs spēja tik ilgi izdzīvot apvidū, kur gaisa temperatūra bieži pārsniedz 32 grādus.

Pēc policijas teiktā, viņš sešas dienas iztika bez ūdens.

Viņa sieva Arlīna stāsta, ka, izdzirdot ziņas, ka viņš ir atrasts dzīvs, esot raudājusi.

Viņa to uzskata par brīnumu – spēt izdzīvot pilnībā bez ūdens un pārtikas.

Lielais Viktorijas tuksnesis ir lielākais Austrālijas tuksnesis. Tajā ir sarkano smilšu kāpas, akmeņaini līdzenumi un sausi sālsezeri, bet nav virszemes ūdeņu.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://mirror.co.uk
Kategorija: Raksti