Sākums » Raksti » Raksti

Vīrietis atrada pazaudētu kameru upes apkašā. To, ko viņš tajā ieraudzīja, viņu patiešām šokēja!
1.Kamera
Kamera – tā ir tā, kas palīdz mums iemūžināt svarīgākos mirkļus mūsu dzīvē, padarīt tos par labām atmiņām. Tās saglabā mūsu sajūtas un atmiņas.
Kyle Puelston no Minnesotas savai ģimenei noorganizēja gaidītās brīvdienas upes krastā. Izmantojot kameru, Kyle šajās priecīgajās brīvdienās uzņēma savas sievas un bērnu bildes.
Bet pēc tam…
2.Pazaudējot kameru
Diemžēl, Kyle pazaudēja savu GoPo cameru, brīdī, kad lēca no klints upē. No stipra trieciena pret ūdeni, kamera nolidoja no viņa galvas.
Viņš ienira ūdenī savas dārgās kameras meklējumos, kas tagad uzglabāja dārgas viņa ģimenes bildes. To neatrodot, Kyle atkapās.
Bet vai tā pazudusi uz visiem laikiem?
3. Pagāja gads..
Gadu vēlāk, divi brāļi pavadīja savas brīvdienas pie tās pašas upes. Viens no viņiem atrada kameru pašā upes apakšā. Kaut kādā veidā tā kamera bija izdzīvojusi un neskarta, pārdzīvojot upes apakšā gan ziemu, gan pavasari. Tā kā viņam jau tāda kamera bija, tad viņš to atdeva savam brālim Chrisam Floresam.
Vai tiešām tā bija tā pati kamera, ko savulaik bija pazaudējis Kyle?
4. Atmiņas
Ierodoties mājās, Flores domāja, kad kamerai vajadzētu būt tukšai, taču viņš atrada atmiņas karti, kurā bija daži video. Nākotnes tēvs, gandrīz zaudējis pirms gada meitu, Chris nolēma ar visiem līdzekļiem atrast kameras īpašnieku un atgriezt viņam viņa atmiņas. Tātad, Flores, pamodinājis sevī detektīvu, sāka rūpīgi pārskatīt videoierakstus, lai atrastu vismaz kādu āķi. Kādā no videoierakstiem Chris  ieraudzīja Kyle virsnieka formu, uz kuras bija īpašās Čikāgas policijas vienības simbols.
5. Viņs teica, ka bija spiests atgriezt kameru īpašniekam, jo pats bija tēvs
"Viss ir tik īslaicīgs mūsu dzīvē, nav nekādas garantijas," sacīja Flores. Viņa meita jau jūtas labi, bet Chris teica, ka nav tādas naudas, lai varētu nopirkt tās atmiņas no saglabātajām bildēm
Kyle Puelston bija ļoti laimīgs, kad saņēma atpakaļ savu kameru, bet palūdza Chrisam to atstāt sev. Viņš teica, ka šis Chrisa darbības solis, raksturo viņu kā īstu labsirdi.
Nevar tam nepiekrist! 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti