Sākums » Raksti » Raksti

Vīrietis izdzirdēja dīvainu troksni no savas tualetes. Viņš negaidīja, ka no turienes izlīdīs kas tāds!
Noteikti nevienam cilvēkam pasaulē negribētos redzēt lienam augšā uz savas ēkas žurku. Tāpēc daudzi iedzīvotāji, iespējams ar speciālu darbinieku palīdzību nostiprina durvis un logus, māju un garāžu jumtus. Izrādās arī grauzēji sākuši visam pieiet  radoši un meklē dažādus risinājumus savu mērķu īstenošanai: piemēram – kanalizācijas caurules! Internetā ir daudz video, demonstrējoši, kādus vēl ceļus izmanto pretīgās un neizturamās žurkas, lai iekļūtu mūsu mājokļos! Iespējams, pēc šī raksta izlasīšanas Jūs uz tualete iesiet ar lielu piesardzību!
Viens no interneta lietotājiem uzdūrās uz līdzīgu situāciju, kad īrēja numuriņu viesnīcā. Izdzirdējis dīvainas skaņas, viņš sāka pārbaudīt istabu, gaiteni un drīz vien saprata, ka skaņa nāk no tualetes. Vīrietis izsauca apkalpojošo personālu, lai tie palīdzētu viņam atskrūvēt podu no grīdas. Paveikuši šo smago darbu, visi klātesošie bija stipri šokēti: cauruļvadā bija žurka! Viņa bija tik liela, ka nespēja pievarēt ceļu līdz galam un iesprūda caurulē…
Žurka un tualetes pods…  Nekad neiedomājos, ka kas tāds iespējams! Viena no manas bērnības šausmīgākajām bailēm!
Lai kā arī nebūtu, sāc pamazām saprast, ka uz planētas praktiski nav palikušas drošas un komfortablas vietas. Nolemjot sēsties uz tualetes poda, kas neatrodas savā dzīvoklī, jābūt ļoti uzmanīgiem!
Neaizmirstiet padalīties ar šo rakstu ar saviem draugiem! 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Raksti