Sākums » Raksti » Raksti

Vīrietis vinnēja 100 miljonus, tomēr ticis pie naudas, izdarīja ko neticami stulbu ar savu “mantību”

Nabadzības skartais, 38 gadus vecais Džastins Grīns, kurš laimējis džekpotu vēlāk atrasts miris. Vīrietis iedvesmojoties no Ostina Pauera filmas “Zelta loceklis”, vēlējies apzeltīt savus dzimumorgānus.

Atlantā dzīvojošais Walmart veikala krāvējs nolēma izmēģināt savu veiksmi pusdienu pārtraukumā.

Viņš internetā spēlēja spēli “Mega Moolah” un tūliņ pat, negaidīti laimēja 100 miljonus ASV dolāru (96 miljoni Eiro). Džastins nekavējoties pameta savu darbu un izšķērdīgi tērēja laimēto naudu, iegādājoties lietas, kuras līdz šim nespēja atļauties.

Kadrs no filmas “Zelta Loceklis”
 

Vīrietis bija kā apsēsts ar 2002. gadā iznākušo filmu “Zelta loceklis”, kurā galvenais varonis Ostins Pauers iemērc sava ienaidnieka dzimumorgānus zeltā. Džastins domāja, ka tas būtu piemērots veids, kā padarīt sevi krāšņāku.

Viņš apzināja iespējas apzeltīt savus dzimumorgānus, bet visi profesionālie zelta pārdevēji atteicās sniegt viņam palīdzību nodoma īstenošanā. Galu galā, vīrietis pats nolēma nokrāsot savu locekli, izmantojot zelta krāsu, kas satur svina sulfātu.

Džastins sava sapņa īstenošanai izmantoja apzeltīšanas ierīci, kuru aizņēmās no vietējā autoservisa. Par nelaimi, 12 stundas pēc procedūras veikšanas, viņam radās veselības problēmas, kas noveda pie vīrieša nāves.

Pēc ārstu teiktā, apzeltīšanas ierīces, nedrīkst tikt izmantotas ķermeņa daļu apzeltīšanai. Džastins nomira no dzīvsudraba un svina saindēšanās, šie elementi sastopami zeltā.

Par naudu nevar iegādāties veselo saprātu un nauda nepalīdzēs tev izvairīties no nāves.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://9gid.com
Kategorija: Raksti