Sākums » Raksti » Video

Bēdīgi! Auto evakuatora darbinieka dzīve beidzās pildot savus darba pienākumus..
Amerikas Savienotajās Valstīs, iegādājoties auto līzingā ir jānoslēdz līgums, ka brīdi, kad īpašnieks par auto vairs nebūs spējīgs maksāt kredītu, auto tiks aizvilkts. Tas tiek norunāts visos līgumos, līdz ar to, fakts, ka cilvēki vēl jo projām kļūst agresīvi brīdī, kad viņu auto tiek aizvilkts, ir prātam neaptverams. Tāpat, novietojot auto nelikumīgi, auto aizvilcējiem ir tiesības šo automašīnu, vadoties pēc likuma, aizvilkt uz tiem paredzēto stāvvietu, kur pēc tam, auto tiek izpirkts, samaksājot sodu. Bet protams, daudzi automašīnu īpašnieki nespēj sadzīvot ar skatu, kā viņu auto tiek aizvilkts tiem deguna galā, līdz ar to, daudzi kļūst agresīvi.. Cilvēkiem nevajadzētu kļūt dusmīgiem uz auto aizvilcēja šoferiem, kuri gluži vienkārši – dara savu darbu.

Deividam Heram (David Herr) tā bija parasta darba diena, līdz brīdim, kad viņš saņēma zvanu par kādu “Jaguar” automašīnu, kura ir nelegāli novietota stāvvietā, kamēr īpašnieks bija devies prom.  Brīdī, kad Deivids grasījās jau automašīnu vilkt prom, no nekurienes parādījās “Jaguar” īpašnieks Tristons Džonsons (Triston Johnson). Tristons sāka draudēt Deividam ar ieroci, lai Deivids “Jaguar” automašīnu atstātu tur, kur viņš viņu bija paņēmis. Taču Deivids nepiekāpās, līdz pagriezās, lai kāptu atpakaļ savā aizvilcējā, bet tajā brīdi - saņēma lodi pakausī. Deivids mira notikuma vietā, bet Tristons, brīdī kad šāva uz policijas darbinieku, tika aizturēts.

 

Deivids zaudēja savu dzīvību, darot savus pienākumus, tikai tāpēc, ka kāds negribēja pakļauties likumiem... Galvenais ir atcerēties un saprast, ka mēs visi tikai darām savu darbu!

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video