Sākums » Raksti » Video

​Jauna meitene – akrobāte, šokēja žūriju ar savu uzstāšanos!
Jūs atceraties sevi 14 gados? Jūs domājāt par to, kā sagatavoties rītdienas stundām vai ar kuru draugu kompāniju doties pastaigā uz parku. Un pēc skolas jūs, droši vien, devāties mājās, pusdienot, pildījāt skolā uzdotos mājas darbus un gatavojāties sporta skolai. Iespējams,  tieši tā vidēji aizrit  pusaudža darba diena.
Tomēr, pusaudze Sofija Dossi no šķietami citas pasaules. Kamēr visi pildīja savus skolā uzdotos mājas darbus, viņa pavisam savādāk aizpildīja savu brīvo laiku.
Reiz , viņa atrada internetā kādu video, kas iededza viņā aizraušanos un azartu. Meitene pastāstīja par savu jauno hobiju saviem vecākiem, zinot, ka viņi it visā viņu atbalstīs. Turklāt, Sofijas tēvs palīdzēja viņai uzstādīt visu nepieciešamo aprīkojumu.
Un tad kādā brīnišķīgā dienā, meitene atradās un skatuves ,televīzijas programmā '' Amerika meklē talantus ". Uzreiz bija skaidrs, ka ilgie un mokošie treniņi, visbeidzot, deva vēlamos sasniegumus. Viņa pieķērās īpašajai pasniegšanas formai – un kļuva skaidrs, ka uz skatuves atrodas īsts profesionālis un meistars savā lietā!
Uzstāšanās beigās viņa nolēma pievienot vēl vairāk šovu un izklaidi. Sākumā viņa pavērsa skatienu uz žūriju un skatītājiem, tādējādi, liekot viņiem nedaudz uztraukties . Bet tad, viņa izdarīja TO , kas šokēja absolūti visus klātesošos.
Noteikti, īsts talants!

Tev patika šis raksts ? Neaizmirsti dalīties ar to sociālajos tīklos.                
 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video