Sākums » Raksti » Video

​Kāda māte nokritusi uz grīdas no narkotiku pārdozēšanas. Veikala kamera notvērusi brīdi, kā 2 gadus jauns bērns mēģina viņu `atdzīvināt`.
Kāda māte ar savu bērnu bija iegājusi pilsētas Lawrences, Massachusetts štata tā saucamajā "dolāru" veikalā. Šī veikala novērošanas kamera nofiksēja dvēseli plosošu skatu: uz grīdas nokritušu sievieti no heroīna pārdozēšanas, un viņas 2 gadus jauno meitiņu, kura ieraugot māti uz grīdas, centusies viņu piecelt.
Šis ir viens no pēdējiem video ierakstiem, kurš tika rādīts ASV televīzijas kanālos. Tas  skaidri parāda postošās sekas pēc narkotisko vielu lietošanas. Sliktākais ir tas, ka dažos ASV štatos, epidēmija ir sasniegusi nepieredzētus apjomus.
Video beigās var redzēt interviju ar vietējo policijas virsnieku, kurš pieņem nopietnus lēmumus, lai iedzīvotāji tiktu informēti par postošām sekām heroīna atkarībā.
Video ir ieguvis milzīgu popularitāti.
 
Heroīns – narkotiska viela, kas izraisa spēcīgu atkarību. Saskaņā ar Centru ,kas pēta narkotiku lietošanas problēmas, no 2007. Līdz 2011. gadam cietušo cilvēku skaits no heroīna atkarības, ir gandrīz dubultojies. Daļa no šiem cilvēkiem sākumā lietojuši vieglas un pretsāpju vielas.
Māte, kura ir redzama video, tiek apsūdzēta par ļaunprātīgu bērna izmantošanu. Šodien, bērns ir īpašā bērnu rehabilitācijas centrā.
Pārsvarā visiem tiesībaizsardzības un medicīnas pārstāvjiem viedokļi sakrīt, ka narkomānija ir nopietna vispasaules problēma , un tā jāārstē līdzīgi kā citas šāda veida slimības.

Cilvēkiem, kuri sastopas ar līdzīgām problēmām, bija izveidotas speciālas interneta vietnes un '' karstā līnija '', kur viņi var saņemt jebkuru informāciju, uz viņiem interesējošu jautājumu.
 
Neaizmirstiet dalīties ar šo satraucosšo video sociālajos tīklos!
 
 
 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video