Sākums » Raksti » Video

Meita izdara pašnāvību, kad viņas tēvs to publiski apkauno, publicējot video; Kas notiek ar sabiedrību?

Video redzama viņa ar nogrieztiem matiem, kas bija viņai kā sods

Viņa izbeidza savu dzīvi, nolecot no tilta. Viņa izkāpa no mašīnas, devās tilta margu virzienā un, neilgi vilcinoties, nolēca no tilta, kad neviens viņu pat nepaspēja apturēt. Meita tika aizvesta uz Sietlas slimnīcu, kur viņa drīz pēc tam nomira.

Tiek izteikti minējumi, vai tieši ievietotais 15 sekunžu garais video bija pie vainas tam, ka meita labprātīgi izvēlējās aiziet no savas dzīves tik jaunā vecumā.

Video ir redzams, kā viņa skatās uz tēvu, kurš viņai nogrieza matus, pēc tam kamera tiek fokusēta uz nogrieztajām lokām, kuras atrodas uz grīdas. Ir dzirdams īss dialogs:

Tēvs: “Vai tas bija tā vērts?”

Meita: “Nē.”

Tēvs: “Cik reizes es tevi brīdināju?”

Meita: “Daudzas reizes.”

Vēl joprojām nav īsti skaidrs par ko meita tika sodīta. Bet daudzi atzīst, ka šāda veida bērna sodīšana ir “pāršaušana pār strīpu”. Kādam var šķista, ka pieņemami ir publicēt apkaunojošu video un kādam var šķist, ka arī sitiens pa seju piederas pie lietas.

Facebook lapā tika savākti 10 000 “patīk” par to, lai tēvs tiktu krimināli sodīts un saukts pie atbildības. Kāds komentētājs saka: “Viņš to nožēlos visu savu atlikušo dzīvi.”

VIDEO:


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://mirror.co.uk
Kategorija: Video