Sākums » Raksti » Video

Milzīgs aligators, iznācis pastaigāties pa golfa laukumu Floridā, šokēja visus interneta lietotājus!
Šeit ir divi varianti: vai nu tā ir šausmu filma, vai arī neticama fantāzija. Sportisti uz golfa laukuma Palmetto, Floridā, bija šokēti  un nespēja noticēt savām acīm. No nekurienes uz lauka parādās milzīgs krokodils un sāk rāpot pa zāli. Un tas nebija parasts krokodils… un var teikt, ka  viņš īsti pat nerāpoja!

Golfa spēlētājs Charles Helms bija tik drosmīgs, ka viņš nolēma ar video kameru uzņemt aligatoru no diezgan bīstama attāluma. Pēc aculiecinieku teiktā, briesmonis bija garumā aptuveni 5 metrus garš. Eksperti saka, ka šis pats lielākais aligators kāds jebkad ir redzēts Floridas štatā, tā svars bija 350 kg!

"Buffalo Creek" parka darbinieks Wendy Schofield teica: "Daudzi tūristi un pilsētas iedzīvotāji, izdzirdot briesmīgo monstru, pūļus sāka pulcēties uz mūsu lauka, lai varētu uzņemt kaut vienu kadru Diez vai kādu uztrauca personiskā drošība! "Daži interneta lietotāji apgalvo, ka tas ir mākslīgi uzstādīts. Bet visi parka darbinieki un sportisti apgalvo, ka šī ir absolūta patiesība!


Neaizmirstiet dalīties ar šo rakstu sociālajos tīklos!
 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video