Sākums » Raksti » Video

Pretīgi! Šis puisis staigāja ar beisbola bumbas izmēra audzēju/pumpu uz sava kakla, līdz beidzot devās pie ārstiem to likvidēt!

Ja Jums ir jebkāda mīlestība pret sevi, kas ir saprotami, jo normālās devās tas nav kaitīgi, tad Jums ir nepieciešams vairāk rūpēties par savu ķermeni. Šim puisim, kurš būs redzams zemāk norādītajā video, acīmredzot, mīlestības pret sevi nebija. Viņš staigāja ar audzēju/pumpu beisbola bumbas lielumā uz sava žokļa, līdz beidzot devās pie mediķiem, lai šo audzēju/pumpu likvidētu no sava žokļa. Vispārsteidzošākais ir tas, ka šī audzēja/pumpas izmērs bija ārpus visām normām, tāpēc tā īpašnieks ļāva mediķiem filmēt visu tā likvidēšanas procesu, lai nākotnē, mediķiem būtu pieredze, kā no šādiem audzējiem/pumpām atbrīvoties. Šobrīd šis video ir nonācis arī līdz parastu skatītāju acīm.

Nav nekādu šaubu par to, kādu diskomfortu sajuta šis puisis, kad, piemēram, pagrieza galvu, tāpēc ir prieks, ka šis puisis devās saņemt medicīnisko palīdzību. Lai atbrīvotos no šī veidojuma uz kakla, mediķi iesākumā padarīja šo kakla zonu nejūtīgu, tā, lai tie mierīgi varētu darīt savu darbu, nenodarot šim cilvēkam nežēlīgas sāpes. Pēc tam tie vilka ārā skalpeli, lai varētu pārgriezt šo veidojumu un izspiest tā pretīgo saturu. Visbeidzot, lai atbrīvotos no atlikušajām strutām, viņi ņēma medicīniskās šķēres, ar kurām “darbojās” zem ādas, lai likvidētu visas strutas, kas tur sakrājušās.

VIDEO:

Neesmu pārliecināts, kura daļa ir visnepatīkamākā – pārgriešana, spiešana vai marles ievietošana ķermenī, bet zinu tikai to, ka šādu “piedzīvojumu” nevēlētos neviens cilvēks savā dzīvē.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video