Tapis, iespējams, iespaidīgākais kāzu video pasaulē. Noskaties!"/> ​Tapis, iespējams, iespaidīgākais kāzu video pasaulē. Noskaties!
Sākums » Raksti » Video

​Tapis, iespējams, iespaidīgākais kāzu video pasaulē. Noskaties!
Kāzu video ir iecienīti internetā: daudzi pāri, līgavas māsas un veselas ģimenes cenšas pārsteigt gan ar smieklīgiem, gan aizkustinošiem priekšnesumiem.

Šķiet, daudzi no tiem tagad izskatīsies pēc bērnudārznieku izpriecām, jo kāds amerikāņu pārītis savā astoņas dziesmas ilgajā priekšnesumā iesaistījis visus 250 kāzu viesus!

Interesantākais, ka viesi iepriekš to nezināja - tikai pirms filmēšanas sākuma viņus desmit minūtes "apgaismoja", kas notiks un ka klips jāuzņem vienā piegājienā.

Jaunlaulātie, Roberts Lī un Terēza Čana, bija izraudzījušies astoņas dziesmas, sākot ar Teilori Sviftu un Bruno Marsu līdz Nikijai Mināžai.
 
Video sākumā līgava un līgavainis, kuri kopā vada suši restorānu Orlando, sēž pie galda ar gaidpilnām un satrauktām sejām.

Kad apkārtējās čalas pierimst, līgavainis uzrunā viesus: "Es jūs mīlu, es jums ticu, uzņemsim šo episko mūzikas klipu vienā piegājienā!"
 
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video