Šie māsiņa ar brālīti pavisam noteikti varētu kandidēt divu mīlīgāko radinieku titulam.  Viss sākās ar to, ka Ebija tika pie kāmīša. Kā jau brāļu un māsu starpā pieņemts, tas automātiski nozīmēja, ka arī Daniels tādu uzreiz vēlējās. Viņš sāka darīt dažādus papildus darbiņus mājās, lai ātrāk sakrātu kabatas naudu kāmīša iegādei. "/> VIDEO: Iespējams, mīlīgākais brālītis un māsiņa pasaulē
Sākums » Raksti » Video

VIDEO: Iespējams, mīlīgākais brālītis un māsiņa pasaulē
Foto - animaliaz-life.com

Šie māsiņa ar brālīti pavisam noteikti varētu kandidēt divu mīlīgāko radinieku titulam.  Viss sākās ar to, ka Ebija tika pie kāmīša. Kā jau brāļu un māsu starpā pieņemts, tas automātiski nozīmēja, ka arī Daniels tādu uzreiz vēlējās. Viņš sāka darīt dažādus papildus darbiņus mājās, lai ātrāk sakrātu kabatas naudu kāmīša iegādei. 

Taču Ebijai jau bija dzimis plāns. Mazā meitenīte paziņoja mammai, ka pati vēlas nopirkt brālītim kāmīti. Viņa nesen bija nosvinējusi dzimšanas dienu. Vecāki un citi radi viņai bija sadāvinājuši tieši tik daudz naudiņas, lai pietiktu lielā brāļa kārotā mājdzīvnieka iegādei. 

Viņas abas ar mammu sagaidīja, kad Daniela nebūs mājās un devās uz zooveikalu. Kas notika tālāk un, kā uz to reaģēja Daniels, skaties video.
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video