Daudzi izklaidei skatās filmas par spokiem un vampīriem, vēl kāds tic, ka pārdabiskas būtnes dzīvo mūsu vidū, tikai labi prot maskēties, bet citi uzskata, ka pasakas domātas tikai bērniem. No otras puses, pat skeptiķi atzīst, ka par daudzu eksperimentu rezultātiem sabiedrība nemaz neuzzina, jo tie atrodas zem stingra slepenības zīmoga."/> VIDEO: Noslēpumains un neizskaidrojams ieraksts - cilvēks bez spoguļattēla
Sākums » Raksti » Video

VIDEO: Noslēpumains un neizskaidrojams ieraksts - cilvēks bez spoguļattēla
Foto - kadrs no video

Daudzi izklaidei skatās filmas par spokiem un vampīriem, vēl kāds tic, ka pārdabiskas būtnes dzīvo mūsu vidū, tikai labi prot maskēties, bet citi uzskata, ka pasakas domātas tikai bērniem. No otras puses, pat skeptiķi atzīst, ka par daudzu eksperimentu rezultātiem sabiedrība nemaz neuzzina, jo tie atrodas zem stingra slepenības zīmoga.

Tomēr aizdomāties liek video ieraksts, kas izdarīts sīkumu veikaliņā Savannā ar parastas video novērošanas kameras palīdzību. Iespējams, tas sašūpos pat lielāko skeptiķu ciešo pārliecību.

Patiešām ļoti neparasti: cilvēks, kurš ievietoja šo ierakstu sociālajos tīklos, lūdz pievērst uzmanību melnā tērptajam puisim, kuram nav spoguļattēla vitrīnā.

Ierakstā fiksēti arī citi garāmgājēji, un viņus spogulis arī godīgi parāda. Tomēr noslēpumainais puisis melnās saulesbrillēs tā arī tajā neparādās!
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video