par dzīvniekiem "Ķepa uz sirds", kura varonis - runīgais mančkina šķirnes kaķēns - kļuvis par īstu starptautisku zvaigzni. Video no raidījuma skatīts vairāk nekā 21 miljonu reižu. "/> VIDEO: Raidījums, kurā pasaule iepazina slaveno kaķēnu, svin 5 gadu jubileju
Sākums » Raksti » Video

VIDEO: Raidījums, kurā pasaule iepazina slaveno kaķēnu, svin 5 gadu jubileju
Foto - kadrs no video

Sestdien piecu gadu jubileju svin raidījums par dzīvniekiem "Ķepa uz sirds", kura varonis - runīgais mančkina šķirnes kaķēns - kļuvis par īstu starptautisku zvaigzni. Video no raidījuma skatīts vairāk nekā 21 miljonu reižu. 

5. martā ierastajā laikā sestdienas rītā Latvijas Televīzijas 1. kanālā pie saviem skatītājiem kā ierasts dosies iemīļotais raidījums Ķepa uz sirds. Taču šoreiz raidījums būs īpašs – tas būs 200. raidījums ar kuru tiks atzīmēta 5 gadu jubileja, kopš raidījums ir ēterā.

Šo gadu laikā kopā ar dzīvnieku patversmēm un raidījuma viesiem – sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem, ir atrastas mājas vairāk nekā 1000 pamestiem dzīvniekiem. Ķepa uz sirds ir iemantojusi nedalītu skatītāju uzticību – raidījums ir saņēmis nacionālās TV skatītāju balvu „Zelta Vilnis” nominācijā „Gada Dzīves stila raidījums”.

Raidījuma video ir ieguvis atpazīstamību arī ārvalstīs, piemēram, Ķepa uz sirds video par mazo mančkina šķirnes kaķēnu interneta vietnē youtube.com ir skatīts jau vairāk nekā 21 miljonu reižu.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video