Sākums » Raksti » Video

Viņa iztīrīja visu māju ar pašdarinātu plastilīnu! Rezultāts bija lielisks!
Vai jūs atceraties, kas ir plastilīns? Lipīga un gumijota viela, kas ļoti patīk jūsu bērniem. Izrādās, ka tas var noderēt kā efektīvs līdzeklis jūsu mājas tīrīšanā. Plastilīnu jūs varat iegādāties veikalā, vai arī izgatavot mājas apstākļos. Ticiet: tā ir ne tikai lieliska aktivitāte visai ģimenei. Plastilīns, jūsu mājas tīrīšanu padarīs daudz vieglāku!
Sākumā es nevarēju saprast, kā šī "virca",  vispār var tikt izmantota jebkādu lietu attīrīšanai? Galu galā, kad bērni ar to spēlējas, tad visā dzīvoklī no viņu "izklaidēm" paliek netīras pēdas. Izrādās, ka plastilīnu var izmantot tīrīšanai grūti pieejamām vietām, piemēram, klēpjdatora tastatūrai!
Kā arī tas var noderēt automobiļa tīrīšanai. Lai arī cik kvalitatīvi būtu nodrošināti automobiļu mazgāšanas pakalpojumi, šo institūciju darbinieki tik un tā nespēj noņemt vismazākās drupatas un putekļu daļiņas. Plastilīns palīdzēs ar to tikt galā!
Izgatavot plastilīnu mājas apstākļos, ir ļoti viegli. Jums būs nepieciešamas sekojošas sastāvdaļas:
-1 Mērtrauks
 
-1 Gāze silta ūdens
 
1/2 tējkarote mazgāšanas pastiprinātāja
-1 ietilpība
 
-Neliels daudzums skaidras vai baltas līmes
 
-mīļākā pārtikas krāsviela
 
-pus glāze ūdens
 
Vispirms glāzē silta siltā ūdens pievienojiet kakao pulveri. Rūpīgi samaisiet, līdz viss ir izšķīdis. Maisījumu noliek malā!
Sajaucat bļodā līmi un pus tasi silta ūdens. Tad pievienojiet dažus pārtikas krāsvielas pilienus. Sajauciet to visu, līdz masa kļūs viendabīga.
Ielejiet brūna ūdens maisījumu lipīgajā masā. Kad jūs tās sajauksiet, tad ievērosiet, ka sāk veidoties sava veida masas. Maisījuma jābūt mitram un lipīgam
Samaisiet "vircu" rokās, līdz sajutīsiet, ka tā ir kļuvusi sausa un cieta. Lieko šķidrumu izlejiet.
Jo vairāk jūs maisīsiet "vircu", jo blīvāka tā būs.
Iegūto plastilīnu nepieciešams uzglabāt plastmasas maisiņā vai gaisa necaurlaidīgā traukā.
Ticiet man: tas burtiski atvieglos jūsu mājsaimniecības darbus. Ar iegūtā plastilīna palīdzību  jūs varēsiet noņemt putekļu daļiņas no visvairāk nepieejamām vietām!
Ticiet man: tas būtiski atvieglotu jūsu mājsaimniecības darbus. Ar iegūto māla Jūs varat noņemt putekļu daļiņas no visvairāk nepieejamas vietas!
Ja jūs nevēlaties tērēt naudu plastilīna iegādei veikalā, tad obligāti noskatieties video, kā to izgatavot mājās!


 Un, protams, neaizmirstiet dalīties ar šo interesanto rakstu sociālajos tīklos!
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video