Sākums » Raksti » Video

Zemūdens kamera notver brīdi, kā mazā meitene `Klusumā` slīkst baseinā.
Katrs vecāks sūtot bērnu uz peldēšanas nodarbībām, vienmēr baidās savā sirdī, lai nekas ar viņu slikts nenotiek.
Es nerunāju par tiem gadījumiem, kas var notikt ceļā uz peldbaseinu. Un nedomāju arī par mūžīgām bailēm no dziļuma.
Nē,  runa iet par par daudz nopietnāku brīdi!
Es runāju par incidentu, kas notiek nekavējoties. Bērns, kurš neprot peldēt, veicot vienu nepareizu soli, var atrasties zem ūdens. Ļoti bieži šādas situācijas notiek ātri: bērns neizdveš nekādas skaņas un nevicina rokas.
Tāpēc, pie katra baseina dežūrē speciāli apmācīti glābēji, kuriem jābūt ļoti uzmanīgiem, lai uzreiz varētu noreaģēt uz ārkārtas situāciju.
Bet reizēm gadās arī tā, ka tie cilvēki, kuriem būtu jānodrošina mūsu bērnu drošību ūdenī, nevar izsekot līdzi, lielam cilvēku skaitam.
Tieši, tāpēc šādās situācijas mums nāk palīgā zemūdens kameras, trauksmes signāli un modrie apmeklētāji. Šis puisis ieraudzījis, ka mazā meitenīte atrodas jau baseina apakšā, meties ūdenī. Meitenīti viņam izdevās glābt pēdējā brīdī. Viņai šī bija pirmā peldēšanās nodarbība, kas paldies Dievam nebeidzās traģiski.
Šāds aprīkojums glābis jau ne vienu vien cilvēka dzīvību. Un te arī ir iemesls, kāpēc jums derētu pārliecināties, vai šādas signalizācijas ir ūdens pasaulē, kur jūs piesakiet savu bērnu uz peldēšanas nodarbībām.


Neaizmirsti dalīties ar šo stāstu  sociālajos tīklos!
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Video