Sākums » Raksti » Ziņas

VIDEO: Bejonsas koncerts - par mata tiesu no traģēdijas
Populārās dziedātājas Bejonsas koncerts ASV, Minesotas štata lielākajā pilsētā Mineapolisā par mata tiesu nebeidzās ar lielu traģēdiju.

Purvciema baikeris mēģina iestumt dzīvoklī moci. Vai gribēja gulēt blakus?
Sestdien, 21.maijā, Vidzemes pārvaldes darbinieki saņēma visai interesantu informāciju no kādas satrauktas kundzes, kura pastāstīja, ka kaimiņš alkohola reibumā mēģina iedabūt savā dzīvoklī motociklu.

Jūens Makrgeors un Stellans Skārsgārds satiekas spožā britu spiegu trillerī
Piektdien, 13.maijā, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos daudzsološs spiegu trilleris "Nodevējs mūsu gaumē" ("Our Kind of Traitor"). Tā režija ir uzticēta vienai no mūsdienu talantīgākajām britu TV seriālu un filmu režisorei Sūzenai Vaitai.

NATO rotaļas Ādažos - karavīri mācās atvairīt uzbrukumu Rīgai
Ādažos pašlaik notiek NATO valstu karavīru mācības un tajās tiek izspēlēts skaudrs scenārijs: ienaidnieka armijas kolonna straujā tempā virzās uz Rīgu, un Latvijas aizstāvjiem jāpaspēj to apturēt pirms krituši stratēģiski svarīgie tilti pār Gauju.

Uzzini, kurš ir visu laiku dārgākais televīzijas seriāls!
Episkā fantāzijas drāma "Troņu spēle", kas atgriežas kanālā "FOX" ar jaunāko, 6.sezonu, ir ne tikai viens no iecienītākajiem seriāliem pasaulē - tā var kļūt arī par visdārgāko televīzijas šovu, kāds jebkad uzņemts, vēsta izklaides žurnāls "Entertainment Weekly".

VIDEO: Pašķībi, bet no sirds – Porziņģis ar dziesmu sveic komandas biedru dzimšanas dienā
Latvijas šobrīd slavenākais basketbolists Kristaps Porziņģis atkal iepriecinājis savus fanus, jo sociālajos tīklos ievietots video..

Ar šķiltavām spīdinot benzīna tvertnē, vīrietis apdedzina seju un kaklu
Kāds vīrietis Latgalē ar iedegtām šķiltavām spīdinājis, lai pārbaudītu saturu benzīna tvertnē. Noticis uzliesmojums, un vīrietis guvis sejas un kakla apdegumus.

ŠOKS! Gulbis iet bojā, jo tūriste ar to grib uztaisīt selfiju
Kārtējo reizi cilvēku cietsirdīgā rīcība šokē pasauli. Tikai dažas nedēļas pēc tam, kad bojā gāja krastam tuvu piepeldējis delfīnu mazulis, jo visi ar to vēlējās nofotografēties, d...

VIDEO: Rīgā uzstāsies 1984.gada Eirovīzijas uzvarētāji. Vai tu jau toreiz biji piedzimis?!
Brāļi Heriji, kuri 1984.gadā uzvarēja Eirovīzijas dziesmu konkursā un vēlāk kļuva populāri arī Padomju Savienībā, šogad atkal apvienosies, lai piedalītos Latvijas Eirovīzijas fanu kluba rīkota pasākumā "Eurovision PreParty Riga".

« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »