Sākums » Raksti » Ziņas

Jūens Makrgeors un Stellans Skārsgārds satiekas spožā britu spiegu trillerī
Publicitātes foto

Piektdien, 13.maijā, Latvijas kinoteātros pirmizrādi piedzīvos daudzsološs spiegu trilleris "Nodevējs mūsu gaumē" ("Our Kind of Traitor"). Tā režija ir uzticēta vienai no mūsdienu talantīgākajām britu TV seriālu un filmu režisorei Sūzenai Vaitai.

Atzītā kino personība šoreiz skatītājus ar aktieru Jūena Makregora, Stellana Skārsgārda un Naomi Harisas palīdzību aizved spriedzes pilnā piedzīvojumā, kurā vienkāršs angļu pāris, baudot atvaļinājumu Marokā, iepazīstas ar šarmantu un ekstravagantu krievu mafijas pārstāvi Dimu. Strauji uzplaukusī draudzība iegūst bīstamu nokrāsu, kad Dima Perijam un Geilai lūdz nodot ziņojumu britu slepenajam dienestam M16. Drīz vien pāris saprot, ka atteikšanās no uzdevuma izpildes nav iespējama, tāpēc iesaistās nežēlīgā politisko intrigu virpulī.

Šis solis izrādās ne tikai emocionāli, bet arī fiziski smags, jo, kļuvuši par līdzzinātājiem mafijas un politiķu savstarpējām spēlītēm, Perijs un Geila ir spiesti doties slēpties uz Francijas Alpiem.

Kino kritiķi filmu "Nodevējs mūsu gaumē" jau nodēvējuši par cienījamu trilleri, kurš izceļas ar ļoti pārliecinošu un vīrišķīgu galveno aktieru duetu. Tieši skotu aktiera Jūena Magregora, kurš filmā attēlo mafijas samusināto angļu skolotāju, un zviedru aktiera Stellana Skārsgārda, kuram spoži izdevies atveidot krievu mafijas līdzdalībnieku, dinamiskā saspēle tiek dēvēta par izcilu.

Arī filmas režisore Sūzena Vaita atzinusi, ka viņai ir bijis liels gods strādāt ar tik lielisku aktieru ansambli. "Jūenam piemīt dabiska spēja sajust otru cilvēku, viņš ir ļoti vērīgs un iejūtīgs. Savukārt Stellanam piemīt apbrīnojams siltums un magnētisms. Šīs īpašības mēs iezīmējām arī viņu atveidoto varoņu portretos, kaut tas ir nežēlīgs stāsts par slepenā dienesta mahinācijām. Tiesa, pati filma prasīja no manis ļoti daudz. Pēc filmēšanām man sāpēja visi muskuļi. Es jutos tā, it kā būtu izdzērusi 22 espresso kafijas tasītes," atklāj Sūzena Vaita.
Daudzsološā spiegu trillera "Nodevējs mūsu gaumē" scenārijs ir veidots pēc populārā bestsellera "Skārdnieks, drēbnieks, zaldāts, spiegs" autora, slavenā britu rakstnieka Džona Lekarē romāna "Our Kind of Traitor" motīviem.
Spiegu trillera "Nodevējs mūsu gaumē" reklāmas rullītis:
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Ziņas