Foto - closerweekly.com​ Kas noticis ar Andželīnu Džoliju? Mediji baumo par  smagu slimību"/> ​Kas noticis ar Andželīnu Džoliju? Mediji baumo par smagu slimību
Sākums » Raksti » Ziņas

​Kas noticis ar Andželīnu Džoliju? Mediji baumo par smagu slimību
Holivudas aktrise Andželīna Džolija jau vairākkārt piesaistījusi pasaules plašsaziņas līdzekļu uzmanību ar pārmērīgu tievumu un acīmredzamu krišanos svarā. Tā ir noticis atkal, un mediji baumo, ka zvaigznes kalsnuma iemesls ir veselības problēmas.

Jaunākajās fotogrāfijās, kuras publiskojis resurss "ok.com", Džolija redzama kādā iepirkšanās centrā kopā ar bērniem Šilo un Paksu."Andželīna bija tievāka nekā jebkad agrāk," atzinis kāds aculiecinieks. "Kauli un āda! Es uzreiz iedomājos, ka ar viņas veselību kaut kas nav kārtībā."

Tikai pirms pieciem mēnešiem aktrisei izņemti olvadi un olnīcas, jo asinsanalīzes brīdināja par vēža iespējamību.

Atklātais audzējs gan bija labdabīgs. 2013. gadā aktrise lika izņemt abus piena dziedzerus, jo baidījās, ka varētu izpausties iedzimtais vēža gēns.

"Endžija vienmēr rūpējusies par savu veselību, bet tagad visi ir noraizējušies, ka ir vēl kāda problēma, kuru viņa neatklāj," piebilda kāds aktrises paziņa.

Sieviešu onkoloģijas speciāliste Lineja Čapa tomēr uzsvēra, ka Džolijai risks saslimt ar vēzi šobrīd ir ārkārtīgi zems - mazāk nekā pieci procenti.  
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Ziņas