Sākums » Raksti » Ziņas

Meitenes šokā: Džastins Bībers pamet šovbiznesu!

Foto - instinctmagazine.com

Slavenais kanādiešu izcelsmes dziedātājs Džastins Bībers nolēmis pamest šobvbiznesa pasauli. Tiesa gan, uz laiku.

Kā raksta ārvalstu mediji, Bībers karjeras laikā radījis sev „ne visai adekvāta puiša tēlu”, par piemēru minot konfliktus ar faniem un preses pārstāvjiem.

Lai mainītu situāciju, Džastins pat ierakstīja jaunu albumu un devās koncertūrē tā atbalstam, taču nekas nemainījās – nesen medijus pāršalca ziņa, ka Bībers sakāvies ar vienu no faniem. Vēl jo vairāk – viņš paziņojis, ka vairs nefotografēsies ar sava talanta cienītājiem, jo ir noguris no tā.

Jaunākā informācija liecina, ka dziedātājs nolēmis iepauzēt ar savu mūziķa karjeru un uz laiku aiziet no šovbiznesa, lai atpūstos.

Kā medijiem pavēstījis Džastinam tuvs avots, dziedātājs pēdējā laikā izjūt lielu psiholoģisko spiedienu. Viņam joprojām patīk sacerēt dziesmas un uzstāties publikas priekšā, taču nemitīgie koncerti un komunikācija ar faniem ir Džastinu pamatīgi nogurdinājusi, ka viņš vēlas atpūsties, pastāstīja avots, piebilstot, ka atvaļinājumu Bībers izmanto, lai apskatītu pasauli.

Jāpiebilst, ka Bībers savu karjeru sāka 12 gadu vecumā. Viņš kļuva populārs pēc tam, kad viņa mamma "Youtube" izvietoja video ar zēna priekšnesumiem.

Sagatavots pēc mixnews.lv


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Ziņas