Pasaule šokā: ASV žurnālists tiešraidē nošauj divus kolēģus"/> ​Pasaule šokā: ASV žurnālists tiešraidē nošauj divus kolēģus
Sākums » Raksti » Ziņas

​Pasaule šokā: ASV žurnālists tiešraidē nošauj divus kolēģus

ASV Virdžīnijas štatā noticis šausminošs noziegums: kāda televīzijas kanāla bijušais darbinieks tiešajā ēterā nošāvis divus tā paša uzņēmuma darbiniekus  - žurnālisti un operatoru, vēsta ārvalstu plašsaziņas līdzekļi.

Pēc nozieguma izdarīšanas bijušais kanāla WDBJ darbinieks Vesters Flanagans sašāvis pats sevi, iespējams, vēlēdamies inscenēt pašnāvības mēģinājumu. Par to, ka pašnāvība vīrietim tomēr nebija prātā, liecina fakts, ka viņš neilgi pēc notikušā paša nofilmētos slepkavības kadrus ievietojis sociālajā tīklā "Facebook".

Šobrīd Flanagans ievietots slimnīcā ar smagiem ievainojumiem.

Tiešā ētera pārraides laikā nogalinātie ir ar telekanālu CBS saistītās reģionālās televīzijas WDBJ žurnāliste Elisona Pārkere un operators Ādams Vords. 24 gadus vecā Pārkere un 27 gadus vecais Vords tika nogalināti iepirkšanās centrā "Bridgewater Plaza" netālu no Monetas.

Šāvieni atskanēja brīdī, kad žurnāliste trešdienas rītā intervēja tirdzniecības kameras pārstāvi saistībā ar vietējā kūrorta dibināšanas gadadienu.

Mediji izteikuši varbūtību, ka Flanagana rīcība bijusi garīgi nelīdzsvarotā vīrieša atriebība par iedomātu rasismu šajā televīzijas kanālā.

 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Ziņas