Sākums » Raksti » Ziņas

ŠOKS: Liepājā pazudušais 15 gadus vecais Egils, atrasts mežā – sadedzis.

Trešdien Karostas mežā kāda sieviete atrada stipri apdeguša cilvēka līķi. Lai gan līdz cietušās personas identitātes noskaidrošanai var paiet diezgan ilgs laiks, pēc neoficiālas informācijas tas varētu būt 24. septembrī pazudušais 15 gadus vecais Egils Kuļikausks.

Gan vēl cerot, ka mežā atrastais nežēlības upuris nebūs Egils, viņa klases audzinātāja sacīja, ka Egila klasesbiedri ir šokā, bet pats briesmīgākais ir tas, ka kaut kas tāds var notikt tepat pie mums.

Pazudušā Egila mamma un tēvs pēc mirstīgo atlieku apskates ir pārliecināti, ka tas ir viņu dēls. “Mātes sirds to jūt,” “Kurzemes Vārdam” sacīja tēvs, bet mamma, gan piebilstot, ka nevēlas stāstīt sīkas detaļas, pēc īpašām pazīmēm uz ķermeņa atpazīstot, ka tas ir viņas dēls. Tāpēc abi jau sākuši kārtot apbedīšanas formalitātes un jau izvēlējušies atvadu rindas, ar kurām aicināt piederīgos, klasesbiedrus un citus uz atvadu mirkli, lai pavadītu savu dēliņu Mūžībā.

Policija ir apstiprinājusi, ka Karostas mežā tik tiešām trešdien atrasts kāda sadeguša vīrieša līķis. Pagaidām gan nevar apstiprināt, ka tas ir pazudušais Egils. Tiks veiktas DNS analīzes, jo bojāgājušo vizuāli ir grūti atpazīt – stipri sadugusi līķa augšējā daļa, tostarp arī seja. Egila vecāki šobrīd vēl policijā oficiāli nav atpazinuši dēla līķi – to viņi teikuši tikai „neoficiāli”.

Izsakām vislielāko līdzjūtību tuviniekiem.


VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!


Avots: http://Liepajniekiem.lv
Kategorija: Ziņas