Trilleris Rīgā: piedzērusies dāma uzbrūk ciemiņiem ar granātu; vīrietis reanimācijā

 

"/> Trilleris Rīgā: piedzērusies dāma uzbrūk ciemiņiem ar granātu; vīrietis reanimācijā
Sākums » Raksti » Ziņas

Trilleris Rīgā: piedzērusies dāma uzbrūk ciemiņiem ar granātu; vīrietis reanimācijā
Šonakt dažas minūtes pēc pusnakts policija saņēma izsaukumu uz kādu dzīvokli Palmu ielā, jo tur bija noticis sprādziens. Notikuma vietā uzreiz ieradās pretterorisma vienības „OMEGA“ darbinieki, kas pārmeklēja dzīvokli un atrada vēl nesprāgušu visdrīzāk mājas apstākļos izgatavotu granātu.

Kad dzīvoklis bija no sprādzienbīstamiem priekšmetiem brīvs, tika noskaidroti visi apstākļi – pēc sākotnējās informācijas dzīvoklī notikusi iedzeršana. Alkohola lietošanas laikā starp 45 gadus vecu dzīvokļa saimnieci un viesiem izcēlies  strīds, kura laikā sieviete viesiem piedraudējusi ar mājas apstākļos izgatavotu granātu. Viens no viesiem sievieti neveiksmīgi atbruņojis un granāta uzsprāgusi viņa rokā.

Cietušais ir 46 gadus vecs vīrietis, viņš šobrīd ar smagām traumām atrodas reanimācijā. Par laimi citas dzīvoklī esošās personas nav cietušas, taču dzīvokļa saimniece ir aizturēta. Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, kuras laikā tiks noskaidroti precīzi notikušā apstākļi. Izmeklēšanas ietvaros tiks veikta ekspertīze atrastajai granātai.

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Ziņas