VIDEO: Madonā pēc pakaļdzīšanās noķer ļoti sareibušu puisi pie "Audi" stūres"/> VIDEO: Madonā pēc pakaļdzīšanās noķer ļoti sareibušu puisi pie "Audi" stūres
Sākums » Raksti » Ziņas

VIDEO: Madonā pēc pakaļdzīšanās noķer ļoti sareibušu puisi pie "Audi" stūres
Sestdienas, 19.septembra, vēlā vakarā, aptuveni pēc piecpadsmit minūšu ilgas pakaļdzīšanās, policija aizturēja stipri iereibušu automašīnas Audi 80 vadītāju. 

Madonā, Veidenbauma ielā 26 gadus vecais vīrietis nepakļāvās policijas prasībai apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu. Policija pakaļdzīšanās laikā vairākkārt aicināja autovadītāju apturēt transportlīdzekli, taču vadītājs turpināja agresīvo braukšanu, apdraudot citus satiksmes dalībniekus. Lai pēc iespējas ātrāk apturētu transportlīdzekļa vadītāju, tika iesaistīti papildus spēki, kas centās noslēgt ceļu.

Pēc pulksten 23:00, Blaumaņa ielā vadītājs, nepaspējot transportlīdzekli kārtīgi apturēt, izleca no tā un mēģināja no policijas aizbēgt kājām, taču neveiksmīgi. Pamestā dzērājšofera automašīna turpināja ripot līdz ietriecās ēkas sienā. 

Vīrietis tika nogādāts policijas iecirknī un viņam nāksies atbildēt gan par  transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, gan nepakļaušanos policijas likumīgām prasībām, gan arī par agresīvu braukšanu un citu satiksmes dalībnieku apdraudēšanu.


 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Ziņas