Brāļi Heriji, kuri 1984.gadā uzvarēja Eirovīzijas dziesmu konkursā un vēlāk kļuva populāri arī Padomju Savienībā, šogad atkal apvienosies, lai piedalītos Latvijas Eirovīzijas fanu kluba rīkota pasākumā "Eurovision PreParty Riga"."/> VIDEO: Rīgā uzstāsies 1984.gada Eirovīzijas uzvarētāji. Vai tu jau toreiz biji piedzimis?!
Sākums » Raksti » Ziņas

VIDEO: Rīgā uzstāsies 1984.gada Eirovīzijas uzvarētāji. Vai tu jau toreiz biji piedzimis?!
Brāļi Heriji, kuri 1984.gadā uzvarēja Eirovīzijas dziesmu konkursā un vēlāk kļuva populāri arī Padomju Savienībā, šogad atkal apvienosies, lai piedalītos Latvijas Eirovīzijas fanu kluba rīkota pasākumā "Eurovision PreParty Riga", jeb Eirovīzijas zvaigžņu koncertā. 2.aprīlī Spīķeru koncertzālē notiks jau trešais "Eurovision PreParty Riga", kuram šogad ir īpašais temats - Zviedrija! Heriji izpildīs savu populārāko dziesmu "Diggi-Loo Diggi-Ley". Koncertā uzstāsies arī citi īpašie viesi no Zviedrijas - grupa "Schlagerfeber".

Savu dalību ši gada Eirovīzijas zvaigžņu koncertā Rīgā jau apstiprināja Latvija (Justs), Šveice (Rykka) un Bosnija un Hercegovina (Dalala, Dīns, Anna un Džala). Tiek plānoti dalībnieki arī no citām valstīm.

Koncerts "Eurovision PreParty Riga 2016" notiks 2.aprīlī Spīķeru koncertzālē.

Miroslavs Kodis, Eirovīzijas fanu kluba Latvijā (OGAE Latvia) prezidents: "Esam pagodināti, ka brāļi Heriji piekrita atkal apvienoties, lai uzstātos mūsu koncertā Rīgā. Gan Heriji, gan grupa "Schlagerfeber" ienesīs mūsu pasākumā īpašu zviedru noskaņojumu un ideja par ballīti zviedru stilā tiks īstenota! Esam arī priecīgi, ka mūsu pārstāvis šī gada Eirovīzijā Justs piekrita piedalīties koncertā. Mēs ar prieku sagaidam Eirovīzijas dalībniekus arī no citām valstīm"

 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Ziņas