Vienīgais līdzeklis pret paģirām - nedzeršana, secināts pētījumā "/> Vienīgais līdzeklis pret paģirām - nedzeršana, secināts pētījumā
Sākums » Raksti » Ziņas

Vienīgais līdzeklis pret paģirām - nedzeršana, secināts pētījumā
Foto - funny-games.biz
Paģiras nav iespējams novērst citādi, kā nedzerot, noskaidrojuši uz dažādiem atklājumiem naskie kanādiešu un amerikāņu zinātnieki.

Viņi secinājuši, ka pēc pārmērīgas iedzeršanas nekas nenovērsīs sliktu dūšu un galvassāpes. Tomēr ceturtā daļa viņu aptaujāto cilvēku uzskata, ka ir imūni pret paģirām. Pētnieki gan uzsver, ka viņi vienkārši nepatērē tik daudz alkohola, lai tas nākamajā rītā atstātu jūtamu iespaidu uz viņu pašsajūtu.

Visticamāk, arī tie cilvēki, kuri par paģiru neesamību pateicas regulārai ūdens dzeršanai vai ēšanai, tomēr ir patērējuši mazāku alkohola daudzumu, nekā paši domā.
 
Kanādas un Nīderlandes zinātnieku pētījumā iesaistījās vairāk nekā 1600 studentu. Zinātnieki aprēķināja alkohola koncentrāciju asinīs. Tiem, kuri neizjuta paģiras, tā bija mazāka par 0,1, kas atbilst divām lielām vīna glāzēm.

"Mēs atradām vienkāršu sakarību - jo vairāk tu dzer, jo lielāka iespēja, ka būs paģiras," norāda pētījuma vadītājs.

Aptaujā diemžēl secināts arī, ka no paģirām nepasargā arī ūdens dzeršana vai paēšanas pirms došanās gulēt.

"Pagaidām varam secināt tikai to, ka mazāks alkohola patēriņš ir vienīgais veids, kā izvairīties no paģirām," uzsver zinātnieki.

Citā, Austrālijā veiktā pētījumā teikts, ka bumbieru sulas dzeršana pirms alkohola lietošanas varētu mazināt paģiras un uzlabot koncentrēšanās spējas.

Savukārt amerikāņi iecienījuši bērniem paredzētu dzērienu "Pedialyte" pret vēdera gripu.Apmēram trešdaļa dzērienu tiek pārdota pieaugušajiem, kuri to iegādājas pašu lietošanai kā "pretpaģiru zāles".
 

VĒLIES ŠEIT REDZĒT SAVU REKLĀMU? RAKSTI MUMS VĒSTULI!

Kategorija: Ziņas